Kongresový hotel Jezerka

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty.  Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory. Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity. Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.

O vaše pohodlí a spokojenost se zde postará náš tým profesionálů. Neustálé zlepšování a inovace je pro nás velice důležité, a proto se snažíme zvyšovat kvalitu služeb a dovedností našeho personálu.

Co nabízíme

Mimo příjemné prostředí nabízíme množství kvalitních a atraktivních služeb. Základem je:

K neodmyslitelnému jádru hotelu patří vysoký gastronomický standard naší RESTAURACE, který potěší jakéhokoliv gurmána. V neposlední řadě je důležité zmínit KONGRESOVÉ PROSTORY hotelu, které pojmou až 380 osob.

Maximální ubytovací kapacita včetně přistýlek je 300 lůžek.

Přejete si stejnou kvalitu ubytování, ale více soukromí? V našem komplexu cca 200 m od hlavní budovy hotelu se nachází část depandance, která vám tuto možnost nabízí. V budově se nachází 16 pokojů tříhvězdičkového standardu za skvělou cenu. Nebo využijte naší nabídky a ubytování v hotelových chatkách. Zde si užijete klid, krásné prostředí, ale i spoustu zábavy a relaxace!

Historie hotelu

Původní hotel Jezerka byl otevřen již v roce 1987, tehdy jako zotavovna ROH Průmstavu Pardubice. Tehdejší kapacita hotelu byla 154 lůžek. Nynější kontext hotel získal v roce 2002, kdy ho získala do svého vlastnictví firma Hotel Jezerka s.r.o. Od té doby prošel rozsáhlou rekonstrukcí interiéru a dostavbou exteriéru. O dva roky později, hotel rozšířil své služby, a k ubytování vybudoval Akvafit centrum, které známe i dnes.  Mimo vnitřní vybavení vodních, zábavních a sportovních zařízení, se hotel vybavil i venkovními tenisovými kurty.  V letech 2009 až 2010 proběhla velká rekonstrukce objektu, po které se navýšilo ubytování 232 lůžek, v hotelu se zařídily kongresové sály a salonky a přibyla laserová střelnice a golfový simulátor. Proběhla i rozsáhlá rekonstrukce vstupní haly, restaurace a kuchyně. V dubnu 2010 se uskutečnilo slavnostní znovuotevření hotelu u příležitosti celorepublikového sjezdu Hospodářské komory. Tímto velkým zásahem se hotel stal jedinečný ve svém okolí a získal uznání a velkou oblibu.

Jelikož se staráme o blaho svých hostů, snažíme se neustále zlepšovat kvalitu našich služeb a inovovat prostory hotelu.

K zmiňovanému neustálému zlepšování patří i otevření Wellness & spa centra, připojení depandance a chatek. V letech 2016 a 2017 probíhaly rekonstrukce dvou ubytovacích bloků. Účelem bylo zvýšení kvality  ubytování a vytvoření jednotného stylu pokojů hotelu. V budoucnu je plánováno další rozšiřování a zlepšování a tak naši hosté mohou získávat nové zážitky.

Doprava k hotelu

Nejbližší okresní města jsou Pardubice, Chrudim, Kutná Hora a Havlíčkův Brod. K hotelu je zavedena příjezdová cesta a hotel disponuje parkovacím prostorem s kapacitou 120 míst. Volíte jiný druh dopravy? Nejbližší autobusové nádraží je v městě Seč a vlakové v městě Třemošnice. Touto dopravou se nejčastěji lze dostat do města Seč z Chrudimi nebo Pardubic a do Třemošnice vlakem z Čáslavi.

Cena: od 1250,- Kč

Kontakty:
Ústupky 278, 538 07 Seč
web: www.jezerka.cz
email: recepce@jezerka.cz
tel. 469676327

obr1

obr2

Komentáře nejsou povoleny.

Webkamery

Hlinsko

Kalendář akcí

 • Pát 28/9/2018: Tanec kolem baletky - co se děje v restaurátorské dílně?
 • Čtv 1/11/2018: Mozaika tradic pardubického kraje
 • Pát 2/11/2018: Loutky na frontě v Chrudimi
 • Pát 16/11/2018: Krása vánočních ozdob v Chrudimi
 • Sob 17/11/2018: 50. výročí okupace československa vojsky Varšavské smlouvy
 • Stř 2/1/2019: Život a význam čmeláků v Chrudimi
 • Pát 18/1/2019: Z Petrohradu přes Karélii až na Solovecké ostrovy
 • Sob 19/1/2019: Železný Kelt/ka 2019
 • Pát 1/2/2019: V pololetí koně letí do Slatiňan
 • Pát 1/2/2019: 46. ročník Zimního táboření na hradě Lichnici
 • Sob 2/2/2019: Masopust na Veselém Kopci
 • Sob 2/2/2019: Otužilecké koupání v Sečské přehradě
 • Pon 4/2/2019: Jarní prázdniny v hřebčíně ve Slatiňanech
 • Sob 16/2/2019: Z Petrohradu přes Karélii až na Solovecké ostrovy

Vyhledávání

Partneři

advertisement advertisement advertisement

Přihlaste se k odběru příspěvků

E-mail:

Odebírat příspěvky
Odhlásit příspěvky